Abstract loop art on dark blue background

SAS Global Forum Proceedings / SUGI 1982

SAS Global Forum Proceedings cover - SUGI 7 1982

Copyright_Info_Sugi82.pdf

Debby Vivari

Cathryn Gust, Rebecca Klemm

Don R. Chapman, C. Royce Claytor

Janet S. Bridgers, Kenneth A. Sprinkle

Karen L. Daniels, Michael P. Farrell, Jonathan C. Goyert, Rodney H. Strand

John L. Dickinson

Arnold W. Bragg, Jr.

Raymond P. Chen, Daniel M. Wildman

Ronald W. Helms, James D. Hosking

Wayne B. Finley, William C. Pannell

Joe Bellew, Roger B. Glaser, Clark M. Roberts

Mary S. Hirsch

Robert A. Jones

Theresa J. Hart, David A. Pyne

George A. Milliken

Carl B. Backman, Cathryn Gust

Roger E. Booker

Robert M. Hamer, Barry H. Schwab

Saeid B. Amini, William R. Clarke, Robert F. Woolson

Mark W. Riggs, W.B. Smith

R. Kirk Steinhorst

Arturo G. Maria

Peter L. Rikard

Russell Gilbert

Arthur Bocian

Erich Doubek, Edward T. Graham

Mary Sue Dickerson, Franklin S. Young

Michael C. Tsianco

Kirk Paul Lafler, Clayton Stewart

Shirley Linde, Sheryl Preston

J. Harvey Trimble, Jr

Robert Ashton, Jeffrey Buzen, Leonard Lipner

Leslie Martin

Henry Steinhauer III

Karen L. Daniels, Michael P. Farrell, Jonathan C. Goyert, Rodney H. Strand

Charles S. Davis

Warren S. Sarle

Randall S. Miller

John K. Gohagan, Edward L. Spitznagel

Philip T. Newson

Donald J. Henderson

Bob Sturgeon

Herbert J. Kirk

David I. Hopp, Robert W. Staley

Stephen M. Beatrous

Howard McKamey, Robert E.Stammer, Jr.

David M. Smith

Forrest W. Young

Karen L. Daniels, Jonathan C. Goyert, Rodney H. Strand, Michael P. Farrell

George M. McCollister

Thomas P. Capizzi, Hina Mehta

Rudolf J. Freund

Leonard J. Reingold, Jack Siler

Barry Masuda, Fred Yost

William M. Taylor, Barbara Taylor

Gary C. Edgar

John D. Smith

Charles G. Margolin, Charles E. Shipp

Richard A. Akemann

John Austin, Roy Hammond

Edward L. Frome, James R. Gray, Donna Hollis Hudson

Philip Hanser

Peter L. Rikard

Vicki L. Cline, Carlos M. Puig

G.F.S. Hudson, Shayle R. Searle

Joshua Sharlin

R. Dennis Cook, Sanford Weisberg

P. L. Olympia

Larry W. Claflin, Richard K. Keiser

Cary N. Prague

John G. Blodgett

Judith A. Sromovsky

David H. Christiansen, James D. Hosking

Arbi Ben Abdallah, Robert P. Parks

J.D. Beck, J. Jakobsen, B. Townsend

Alen D. Baker, Sally W. Drew

Peter S. Lufkin

William M. Taylor

Josefina Lago

David H. Christiansen, James D. Hosking

Wm. Ford Calhoun, James Holt

Jeffrey S. Bass, Keith E. Muller, J.C. Smith

Steven Just, Francesca Seidita

James E. Dunn, Mary S. Hirsch

Cynthia H. Null, Warren S. Sarle

David M. DeLong

Edward L. Spitznagel

James D. Hosking, George Howard

Christopher Rogers, Cary Toor

Ronald G. Fleming, J. Richard Landis, Douglas P. Schnautz

J. Philip Miller, Michael A. Province, Reimut Wette

Martha McCrate, J. Philip Miller, Michael A. Province

Anton A. Backer, Henk Esselman, Erik W. Tilanus

Ramon C. Littell, Walter W. Offen

Mason Nichols

Chandu M. Patel

John L. Hall, Jr

William H. Seaton

Dennis W. Herrin, David C. Moazed, Dr. David L. Myers, Jeanne R. Pagano, Deborah H. Whitehorne

Raymond P. Chen, Daniel M. Wildman

Edward P. Barry, Amy Ko

Robert L. Cofer

Mitchell J. Tuller

Deanne Merrill

S. Paul Wright

Garrett K. Mandeville

Peter A. Lachenbruch

Robert V. Zupkis

Larry Lucke, Patrick R. Timmins

William G. Jackson, Jr, Richard C. McNee, Carolyn J. Oakley

Wayne L. Cornelius

Juan E. Ruz

R.L. Anderson, M.P Koranda

John C. Boling

A. E. Edelmann, K.H. Jones, M.A.P. Meisinger

Michael P. Hudson, Roberta A. McBride

Charles F. Hofacker, Paul Hoffmann

Cary N. Prague

John S. Wallace

David A. DeNardis, Robert N. Rodriguez

Armen Gabrielian

Kenneth N. Berk

Donald J. Henderson

Peter L. Rikard

Cynthia Deitz

Ronald L. Iman

Jennifer Anderson, Gregory Lenhart, Janice L. Weener

Ross Dennis, Nelson M. Fraiman, Murray Mohl

Donald J. Henderson

William D. Phillips, Roger C. Race

Dennis W. LaRue

Robert U. Anderson, James W. Davis, Steven Flint

Robert W. Smith

William R. Gjertsen

Penny T. Culley

Garrett K. Mandeville

John A. McKillip, Janice L. Weener

John P. Sall

William H. Blair

William Jay Conover, Ronald L. Iman

Gary D. Anderson

Eileen Driscoll

Alan Eaton, Ken Howell

Ronald G. Marks

Donald J. Henderson

Kenneth E. Levy

Gerald Stephen Hodge

Peter L. Rikard

Cynthia Deitz

Walter W. Stroup

J.R. Barrett, G. Blum

Mark L. Davison, Phillip K. Wood

Ronald K. Elswick, Robert M. Hamer

Caroline A. Macera, Deborah A. Truesdale

Ollie Frazier, Deepak A. Keshani

Kenneth L. Koonce, Charles J. Monlezun, David D. Morris

Thomas A. Carnevale

David R. Dolkart

Andrew M. Smith

Thomas P. Capizzi, Robert D. Small

Erik J. Bergstralh, Susan McGorray

Vincent G. Iannacchione

Jan M. Hanley, William H. Rogers

Tom Trabin, Phillip K. Wood

Ross Z. Merlin

Back to Top