Abstract loop art on dark blue background

SAS European Users Group International Proceedings
SEUGI 1997

SAS Global Forum Proceedings cover - SEUGI 15 1997

Angelo Tinazzi, Valter Torri

Richard King

Jaroslaw Remesz

Francis Steelandt, Philippe Beyé

Francis Steelandt, Philippe Beyé

Dominique Rudin

Christophe Baudet

Ellen Krantz

Anders Kraftling, Jan-Erik Tomth, Lars Johnsson

Alberto Busetto, Andrea Costa

Nya Murray

Ivano Dei Giudici, Marco Carlettino

Helena Pompushko

Andrew Wilcox

Geert Buyse

Dario Nicolella, G.P.W van Tol

Hans-Peter Altenburg, Thomas Floren

E. Richieri, Massimo Biancotto, S. S.Trivellato

Bennie Bloemberg, Gerda Doornbos

Mike Thomson

Luciano Cococcia

Kristien Smets, Tom Tollenaere

Eva Mièovská

David Rowland, Deborah Allon, Paul Nicholson, Richard McNally

Andrey Grishel, Tatiana Voinova

Christoph Sporleder

Lize-Marie Verhoef, Ria Pretorius

Flavio Addolorato

Reint van der Torn

Pål Navestad

Attila Papp, Zoltán Németh

Dominique LADIRAY, Michel Grun-Rehomme

Hans Bay

Peter J. Jansen

Julia Singer

Elisenda Grau i Navarro, Ralf Finger

Jukka Virtanen

Joanna Crosse, Julian Kulkarni

Annie Postic, Bengt Bengtsson

Gerhard Held, John Brocklebank

Deborah Allon, Paul Nicholson

Juan- Ramón Amat- Barras

Terje Hansen

Károly Brüll

Michael Jensen, Ralph Eriksen

Henrique Andrade

S. N. Maniscalco, S.D. Schlotzhauer, Walter Hauck

Bernadette Ruane

Michel Lehon

Angelo Tinazzi

Richard King

Neil McMenemy

Anders Lissola

Johan Jerresand, Katarina Floberg

Detlef Elxnat

Alan Pyne

Onno de Jong

Paul Spoormans

David Fisher

Andrew Ratcliffe, James Ochiai-Brown

Bernard Pirali, Christian Leleux, Eric Volcher

Markku Suni

M. Ibañez, M. Talbot, Ramón Alonso

Karen Sedman

Fredrik Hedvall, Fredrik Hedvall, Jesper Abrahamsson

Ian Huckle

Hans de Vos

Gyorgyi Virgula

Håvar Wold

Jim West, Leigh Ihnen

Claude Dunand

Dirk Grosse

Gary Mehler, Odd Petter Nythe

Barbara Schneider

Luciano Cococcia

Henrik Dahl, Pernille Christensen, Poul Erik Hansen

Alan J. Watkins

Christine Prigent, François Michel, Josette Barazon

Zdzislaw Dec

Harold Clarke, Keith Chandler

Peter Bull

Michael Felsmann

Emmanuel Courilleau

Leena Heikkinen

Charles Oppenheim

Michael Kerin

Peter Haems

Jiøina Rokosovà

Neil Hutton

Leif Puddefoot

Jana Ficová

Breda O'Connor, Elizabeth Molloy

Arthur Carpenter

Thomas Becker

Jim Davis, Thomas Emmerich

Hayo Hasselmann

Tony Payne

Rui Alexandre Henriques Gonçalves

Scott Anderson, Terry Lewis

Martin Studemund, Rainer Uhl, Robert N. Lemke-Noe, Wolf-Dieter Batz

Cinzia Amandonico, Franca Vicino, Stefano Conedera

Thomas Becker

Gerhard Held

Efraim Darom

Sandy Fitzpatrick, Stephen Donnelly

Sandy Fitzpatrick, Stephen Donnelly

Roberto Gregori

Hans-Jochen Kirsten, Mark W. Cates

Josef Chajdiak

Jolanta Czerwinska

Martin Beasley, Richard Cannon

Staffan Wadström

Martin Burge

Richard Vonk, Werner Wierich

Peter Albrecht

Imrich Weigl, Stanislav Klabník

Sean Kelly

David Heap

Judy Rosten

Stuart Birch

Camillo Clementi, Candido Cese

Meimei Ma, Sandra Schlotzhauer

Kevin Moug

Kate Browning

Christopher P. Gibley, Janet R. Gibley, Raymond A. Gibley

Igor Romanov

Adam Crisp, Pantaleo Nacci

Hans Hulpiau

Philip Raymond Holland

Roberto Gregori

Huw Davis

Oratio Gaigher

Rian Vogelesang

Kjeld Andreasen

Back to Top