Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Text Miner

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Strategie i koncepcje dla data scientistów i analityków biznesowych Business Knowledge Series
To be effective in a competitive business environment, analytics professionals need to use descriptive, predictive, and prescriptive analytics to translate information into decisions. An effective analyst also should be able to identify the analytical tools and data structures to anticipate market trends.

In this course, you gain the skills data scientists and statistical business analysts must have to succeed in today's data-driven economy. Learn about visualizing big data, how predictive modeling can help you find hidden nuggets, the importance of experiments in business, and the kind of value you can gain from unstructured data.

This course combines scheduled, instructor-led classroom or Live Web sessions with small-group discussion, readings, and hands-on software demonstrations, for a highly engaging learning experience.

3 zaawansowany Live Web Classroom
Analiza tekstu w SAS Text Miner
Kurs ten opisuje funkcjonalność oprogramowania SAS Text Miner, które jest odrębnie licencjonowanym komponentem dostępnym dla SAS Enterprise Miner. W ramach tego kursu nauczysz się korzystać z programu SAS Text Miner, aby odkryć podstawowe tematy lub koncepcje zawarte w dużych zbiorach dokumentów, automatycznie grupować dokumenty w tematyczne klastry, klasyfikować dokumenty w predefiniowane kategorie oraz integrować dane tekstowe z danymi strukturalnymi w celu wzbogacenia działań w zakresie modelowania predykcyjnego.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning