Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Studio

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Essential Data Analysis Using SAS Studio Tasks: A Point-and-Click Approach
In this course, you gain introductory knowledge into exploratory data analysis using SAS Studio tasks that execute the FREQ, MEANS, and UNIVARIATE procedures. The course focuses on the differences among these procedures as well as output interpretation. Introductory statistics terminology is also discussed.

2 średnio zaawansowany Live Web Classroom
Praca w SAS Studio dla programistów
Kurs jest wprowadzeniem do SAS Studio dla doświadczonych programistów SASa, SAS Studio to interfejs, który pozwala użytkownikom pisać i uruchamiać własne programy SAS, jak również wykorzystywać gotowe zadania i wstawki do generowania kodu.

Szkolenie składa się z materiałów w postaci PDFa oraz dostępu do środowiska do wykonywania ćwiczeń.

3 zaawansowany Live Web Classroom e-Learning
Podstawy modelowania szeregów czasowych
Kurs obejmuje podstawy modelowania danych szeregów czasowych i skupia się na zastosowaniu trzech głównych typów modeli wykorzystywanych do analizy jednorodnych szeregów czasowych: wygładzanie wykładnicze, autoregresywna zintegrowana średnia krocząca ze zmiennymi egzogenicznymi (ARIMAX) oraz składniki nieobserwowalne (UCM).

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
SAS Viya: programowanie
Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, którzy będą modyfikować swoje programy SAS Base tak, aby działały w środowisku SAS Viya. Pokazuje, jak wykorzystywać funkcjonalność serwera SAS Cloud Analytic Services (CAS) do dostępu, zarządzania i manipulowania danymi, które są w pamięci.

Szkolenie jest przeznaczone dla doświadczonych programistów SAS.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning