Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS/OR

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Budowa i rozwiązywania modeli optymalizacyjnych z SAS/OR
Szkolenie skupia się na formułowaniu i rozwiązywaniu matematycznych modeli optymalizacyjnych z użyciem procedury OPTMODEL, od wprowadzania danych po interpretacje wyników i tworzenie raportów. Kurs pokrywa problemy liniowe, całkowitoliczbowe, mieszane całkowitoliczbowe i nieliniowe, z naciskiem kładzionym na konstruowanie i formułowanie modeli.

3 zaawansowany Classroom
Optimization Concepts for Data Science
This course focuses on linear, nonlinear, and efficiency optimization concepts. You learn how to formulate optimization problems and how to make their formulations efficient by using index sets and arrays. The demonstrations in the course include examples of data envelopment analysis and portfolio optimization. The OPTMODEL procedure is used to solve optimization problems that reinforce concepts introduced in the course.

The e-learning format of this course includes Virtual Lab time to practice.

3 zaawansowany e-Learning