Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Open Model Manager

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
SAS Viya: integracja z Python-em
Szkolenie pokazuje, w jaki sposób można zintegrować środowisko SAS Viya ze środowiskiem open source na przykładzie Pythona. Uczestnicy poznają różne możliwości współpracy – zarówno bezpośrednio z edytora Pythona, np. Jupyter Notebook jak również z poziomu interfejsów platformy SAS Viya. Szczególny nacisk położony jest pakiety SWAT i pandas. Omówiona jest także budowa, ocena i porównywanie modeli zbudowanych z wykorzystaniem narzędzi SASa i Pythonowego pakiet scikit-learn.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
SAS Open Model Manager Usage
This applied, hands-on course teaches you how to manage models through their useful life cycle. You start by creating a modeling project, and then add and compare models to identify a champion model. The course uses models that are created using Python and R languages.

You learn how to test a model in the production environment to which it will be deployed.

The course also shows how to measure and monitor the ongoing performance of model accuracy over time.

The self-study e-learning includes:

  • Annotatable course notes in PDF format.
  • Virtual Lab time to practice.

3 zaawansowany e-Learning