Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Marketing Automation

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
SAS Marketing Automation: tworzenie i uruchamianie kampanii typu "outbound"
To szkolenie pokazuje jak projektować i wykonywać kampanie marketingowe wykorzystując narzędzie SAS Customer Intelligence Studio 6.5. Na szkoleniu można poznać jak budować kampanie pracując z węzłami definiującymi odbiorców kampanii, ustawiać węzły komunikacji, przypisywać oferty do grup i harmonogramować wykonanie kampanii. To szkolenie omawia także tematy tworzenie różnych typów podgrup podczas definiowania docelowej populacji, tworzenie testów A/B tests oraz pracy z grupami o różnych podmiotach.

2 średnio zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
Projektowanie bazy danych do wsparcia SAS Marketing Automation Free e-learning
Ten kurs przygotowuje Cię do optymalnego zaprojektowania bazy danych do obsługi SAS Marketing Automation.

3 zaawansowany e-Learning
SAS Marketing Automation: administracja
This course provides the detailed administrative knowledge and skills that you need in order to maintain, customize, tune, and troubleshoot an existing implementation of SAS Marketing Automation.

3 zaawansowany e-Learning
Zarządzanie i korzystanie z SAS Customer Intelligence Common Data Model Free e-learning
Common data model z SAS Customer Intelligence składa się z tabel, które zawierają informacje o docelowych klientach, kampaniach i komunikatach dotyczących raportowania i dalszych działań marketingowych. Model zapewnia również funkcjonalność operacyjną, która utrzymuje w czasie rzeczywistym dane dotyczące kontaktu z klientem i historii odpowiedzi. Dla wielu administratorów i użytkowników common data model nie jest w pełni zrozumiały. Kurs ten demistyfikuje wspólny model danych, przedstawiając dogłębne wyjaśnienie jego struktury, wykorzystania i dostosowania do potrzeb klienta.

3 zaawansowany e-Learning
SAS Marketing Automation: Przejście na SAS 360 Engage: Direct Free e-learning
Kurs przygotowuje do przejścia z SAS Marking Automation do SAS 360 Engage: Direct. Kurs odnosi się do głównych różnic pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami i pokazuje dodatkowe możliwości, jakie zapewnia SAS 360 Engage.

3 zaawansowany e-Learning
SAS Marketing Automation: zaawansowana budowa kampanii marketingowych
Szkolenie obejmuje zaawansowane tematy dotyczące narzędzia SAS Marketing Automation. W szczególności nauczyć się można jak tworzyć, wykonywać i oceniać zaawansowane scenariusze kampanii. Tematyka szkolenia obejmuje między innymi:
 • cechy projektowania kampanii i najlepsze praktyki
 • Common Data Model
 • zaawansowane użycie elementów wyliczanych
 • zaawansowane użycie szczegółów niestandardowych
 • własne procesy w SAS Marketing Automation
 • prioretyzacja w kampaniach
 • zaawansowane raportowanie
 • zaawansowane użycie treatmentów
 • lista sidów
 • harmonogramowanie
 • definiowanie i procesy rafinacji
 • alerty i notyfikacje.

3 zaawansowany Classroom e-Learning
SAS Marketing Automation: definiowanie zasobów dla kampanii marketingowych
Kurs dostarcza wiedzę jak budować, rozszerzać i zarządzać mapami informacyjnymi niezbędnymi do prawidłowego działania środowiska SAS Marketing Automation 6.6

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning