Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS/IML

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
SAS Programming for R Users Free e-learning
This course is for experienced R users who want to apply their existing skills and extend them to the SAS environment. Emphasis is placed on programming and not statistical theory or interpretation. Students in this course should have knowledge of plotting, manipulating data, iterative processing, creating functions, applying functions, linear models, generalized linear models, mixed models, stepwise model selection, matrix algebra, and statistical simulations.

3 zaawansowany Live Web Classroom e-Learning
Programowanie w SAS/IML
Szkolenie pokazuje jak używać procedury IML poprzez język programowania. Ze szkolenia najbardziej skorzystają osoby planujące używać modułu SAS/IML do manipulacji macierzami, symulacji danych, pisania analiz statystycznych bądź uruchamiać programy napisanych w języku R. Programy uruchamiane podczas szkolenia wymagają modułu SAS/IML w wersji 12.3 bądź wyższej.

2 średnio zaawansowany Live Web Classroom e-Learning