Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Grid Computing

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Harmonogramowanie z użyciem narzędzia Platform Suite for SAS
Kurs ten obejmuje sposób projektowania przepływu zadań i harmonogramowania zadań SAS przy użyciu pakietu Platform Suite dla SAS. Zaplanowane procesy, które są objęte tym kursem, obejmują tylko napisany przez użytkownika kod SAS i zadania z pakietu SAS Data Integration Studio. Koncepcje i techniki mają jednak zastosowanie do raportów SAS Web Report Studio, zadań SAS Marketing Automation oraz zadań SAS Marketing Optimization.

Techniki harmonogramowania objęte tym kursem mogą być używane w środowisku jednomaszynowego serwera SAS lub w środowisku SAS Grid. Kurs ten nie obejmuje jednak tematów związanych z SAS Grid, z wyjątkiem komponentu planowania. Tematy związane z Gridem są omówione w kursie Administracja SAS Grid Manager.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
Administracja SAS Grid Manager
Na tym kursie dowiesz się, jak administrować środowiskiem SAS Grid Manager, w tym użytkownikami, aplikacjami i zasobami w tym środowisku. Po ukończeniu tego kursu, zrozumiesz koncepcje i terminologię SAS Grid Manager oraz poznasz podstawy architektury SAS Grid Manager.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
Przetwarzanie w środowisku SAS Grid dla programistów
Szkolenie jest wprowadzeniem do środowiska SAS Grid. Pokazuje, w jaki sposób przekazywać przetwarzania SAS do środowiska Grid z różnych produktów i interfejsów użytkownika SAS. Kurs zawiera ćwiczenia praktyczne, które uruchamiają przetwarzania SAS za pomocą rozwiązania SAS Grid Manager for Platform i pokazują, jak konwertować istniejące programy SAS do pracy w środowisku Grid.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
Programowanie SAS za pomocą platformy SAS Grid Manager
Kurs ten stanowi wprowadzenie do środowiska SAS Grid Manager i uczy, jak przekazywać obciążenie pracą zadań SAS do grida z różnych produktów SAS i interfejsów użytkownika. Kurs zawiera ćwiczenia praktyczne, które uruchamiają aplikacje SAS z SAS Grid Manager for Platform i konwertują istniejące programy SAS do uruchamiania na gridzie.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning