Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS/GRAPH

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Budowa i rozwiązywania modeli optymalizacyjnych z SAS/OR
Szkolenie skupia się na formułowaniu i rozwiązywaniu matematycznych modeli optymalizacyjnych z użyciem procedury OPTMODEL, od wprowadzania danych po interpretacje wyników i tworzenie raportów. Kurs pokrywa problemy liniowe, całkowitoliczbowe, mieszane całkowitoliczbowe i nieliniowe, z naciskiem kładzionym na konstruowanie i formułowanie modeli.

3 zaawansowany Classroom
Statistical Process Control Using SAS/QC Software
This course is designed for professionals who use quality control or SPC methods to monitor, evaluate, and improve the quality of their processes. It is an ideal statistical training module to complement or supplement corporate quality training programs and Six Sigma programs.

The self-study e-learning includes:

  • Annotatable course notes in PDF format.
  • Virtual Lab time to practice.

3 zaawansowany e-Learning
SAS/GRAPH: Podstawy
Szkolenie pokazuje, jak tworzyć wykresy w SASie za pomocą modułu SAS/GRAPH.

Szkolenie e-learning zawiera materiały szkoleniowe w formacie PDF oraz dostęp do środowiska Virtual Lab do wykonania ćwiczeń.

3 zaawansowany Live Web Classroom e-Learning