Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Event Stream Processing

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
SAS Event Stream Processing: podstawy
Kurs ten uczy, jak budować aplikacje do przetwarzania strumieni zdarzeń SAS, które pracują na dużych wolumenach i dużych prędkościach, reagują w czasie rzeczywistym i przechowują tylko istotne elementy danych. Kurs omawia podstawowe pojęcia z zakresu przetwarzania strumieni zdarzeń oraz przedstawia obiekty składowe, za pomocą których można budować aplikacje do przetwarzania strumieni zdarzeń.

1 podstawowy Classroom Live Web Classroom e-Learning
Advanced Analytics for IoT Using SAS Event Stream Processing
This course teaches you how to apply advanced analytics techniques to IoT processes. The course addresses analysis of data at rest as well as streaming data. By using the SAS Viya environment with SAS Event Stream Processing, you learn how to deploy your own deep learning models to streaming data.

The self-study e-learning includes:

  • Annotatable course notes in PDF format.
  • Virtual lab time to practice.

3 zaawansowany e-Learning