Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Data Integration Studio

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Budowa procesów ETL: część 2
Szkolenie jest kontynuacją Budowa procesów ETL: część 1 i skupia się na bardziej zaawansowanym wykorzystaniu środowiska SAS Data Integration Studio w procesie projektowania zadań integracji danych. W pierwszej części szkolenia prezentowane są transformacje pozwalające na rozbudowę i tworzenie zaawansowanych procesów przetwarzania danych. Poza klasyczną funkcjonalnością procesów ETL (Extract, Transform and Load) omawiane są także możliwości integracji procesów z innymi środowiskami i aplikacjami. W ostatniej części szkolenia prezentowane są zagadnienia związane z kompleksowym zarządzaniem całym środowiskiem SAS Data Integration Studio.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
Budowa procesów ETL: część 1
Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z interfejsem narzędzia, które jest kompleksowym środowiskiem pozwalającym na realizację procesów integracji danych. Poza standardową funkcjonalnością ETL, umożliwia integrację z innymi platformami zarówno w warstwie danych jak i w warstwie udostępnianych przez nie usług. Celem szkolenia, oprócz zapoznania uczestników z interfejsem SAS Data Integration Studio, jest zapoznanie z tematami związanymi z przygotowaniem i organizacją środowiska pracy.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
Wykorzystanie możliwości QKB w technologiach SAS
Kurs ten pomaga użytkownikom SAS uzyskać dostęp do komponentów Quality Knowledge Base (QKB)z różnych aplikacji technologii SAS.

E-learning obejmuje:

  • notatki z kursu w formacie PDF.
  • dostęp do wirtualnego laboratorium.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
SAS Federation Server: dostęp i wirtualizacja danych firmowych
SAS Federation Server ułatwia użytkownikom biznesowym dostęp do zabezpieczonych danych w celu stworzenia raportów i analiz. Udostępnia wirtualny widok na dane, zachowując wszystkie uprawnienia, bez przenoszenia danych. Ułatwia pracę IT poprzez prostą metodę udostępniania i zarządzania danymi.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
SAS Data Integration Studio: kompendium wiedzy
Szkolenie to omawia aplikację SAS Data Integration Studio i zawiera tematy dotyczące rejestracji źródeł i wyników; tworzenia nowych i pracy z istniejącymi zadaniami oraz pracy z transformacjami. Szkolenie porusza między innymi aspekty pracy z transformacją Loop oraz definiowania własnych transformacji oraz pracy z przetwarzaniem danych na bazie danych.

Szkolenie E-learning zawiera:

  • Notatki z kursu w formacie PDF.
  • Dostęp do Wirtualnego laboratorium do ćwiczeń praktycznych.

4 ekspert Classroom Live Web Classroom e-Learning