Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!DataFlux Data Management Studio

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Kompendium wiedzy: DataFlux Data Management Studio
Kurs ten wprowadza do DataFlux Data Management Studio i zawiera tematy związane z eksploracją i profilowaniem danych, zadaniami związanymi z zarządzaniem danymi (takimi jak jakość danych i rozdzielczość encji), monitorowaniem danych, wykorzystaniem języka DataFlux Expression Engine, niestandardowymi metrykami, makrozmiennymi i zadaniami.

3 zaawansowany Classroom
SAS Federation Server: dostęp i wirtualizacja danych firmowych
SAS Federation Server ułatwia użytkownikom biznesowym dostęp do zabezpieczonych danych w celu stworzenia raportów i analiz. Udostępnia wirtualny widok na dane, zachowując wszystkie uprawnienia, bez przenoszenia danych. Ułatwia pracę IT poprzez prostą metodę udostępniania i zarządzania danymi.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
SAS Data Governance: podstawy
Kurs ten uczy jak tworzyć i zarządzać terminami przy użyciu SAS Business Data Network, jak uzyskać dostęp i przeglądać informacje o relacjach w SAS Lineage oraz jak monitorować dane w SAS Business Rules Manager i przeglądać wyniki monitorowania w SAS Visual Analytics.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
DataFlux Data Management Studio: tworzenie nowych typów danych w QKB
Ten kurs jest przeznaczony dla stewardów ds. jakości danych, którzy muszą dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z DataFlux Data Management Studio do tworzenia nowych typów danych w Quality Knowledge Base.

4 ekspert Classroom Live Web Classroom e-Learning