Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Customer Intelligence 360

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
SAS Customer Intelligence 360 Learning Portal
The SAS Customer Intelligence 360 learning subscription provides access to all available e-learning for the suite of SAS Customer Intelligence 360 products, as well as for SAS Intelligent Decisioning (for Marketing). The subscription enables you to access the SAS Customer Intelligence 360 Learning Portal, which is your gateway to the e-learning courses and a selection of free tutorial videos.

0 brak poziomu e-Learning
SAS Marketing Automation: Przejście na SAS 360 Engage: Direct Free e-learning
Kurs przygotowuje do przejścia z SAS Marking Automation do SAS 360 Engage: Direct. Kurs odnosi się do głównych różnic pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami i pokazuje dodatkowe możliwości, jakie zapewnia SAS 360 Engage.

3 zaawansowany e-Learning