Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS/ACCESS

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Processing Database and PC File Data with SAS/ACCESS Software
This course teaches you how to process data using SAS/ACCESS software. Databases and PC files covered in this course are Microsoft Excel, Microsoft Access, Oracle, DB2, Teradata, and Microsoft SQL Server via ODBC. Also included is a brief discussion about Hadoop, JMP, dBase, STATA, SPSS, and R.

3 zaawansowany Live Web Classroom
Praca z danymi ORACLE w SASie
Szkolenie pokazuje, w jaki sposób SAS współpracuje z bazami danych, jak również prezentuje techniki, które mogą być wykorzystane w celu zapewnienia wydajnego przetwarzania danych zewnętrznych w SASie.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
SAS SQL: metody i mechanizmy
Zajęcia te uczą, jak poprawić wydajność zapytań SQL oraz jak rozwiązywać problemy i dostrajać inne procesy SAS, które uzyskują dostęp do tabel relacyjnych baz danych za pomocą interfejsów SAS/ACCESS.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom
Wprowadzenie do modułu SAS/ACCESS Interface to Teradata
Szkolenie uczy, jak pracować w SASie z danymi zapisanymi w bazie Teradata wykorzystując SAS 9.4 SAS/ACCESS Interface to Teradata. Uczestnicy poznają, jak połączyć się z Teradatą, odczytywać dane z jednej lub wielu tabel. Omawiane są również techniki optymalizacyjne przy dostępie do danych Teradaty.

3 zaawansowany Live Web Classroom e-Learning
Przygotowanie do egzaminu: SAS 9.4 Base Programming Performance-Based Exam
Szkolenie jest przeglądem tematów, które składają się na egzamin SAS 9.4 Base Programming Performance-Based Exam. Omawia cztery podstawowe obszary: dostęp do danych i tworzenie zbiorów, zarządzanie danymi, generowanie wyników i raportów, usuwanie błędów.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
Wysokowydajne przetwarzanie danych z użyciem SAS DS2
Szkolenie skupia się na wykorzystaniu języka DS2 do zaawansowanego przetwarzania danych. Język DS2 łączy funkcjonalność DATA stepu i zapytań SQL, pozwalając na równoległe przetwarzanie danych w SASie lub w środowiskach wysokowydajnych środowiskach takich jak Hadoop czy SAS Viya. Kurs zawiera również krótki wstęp do środowiska SAS Viya.

4 ekspert Classroom Live Web Classroom