Uwaga! Ze względu na zagrożenie związane z COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów jak i pracowników SAS, wszystkie szkolenia kalendarzowe oraz dedykowane prowadzimy w formule Live Web z instruktorem na żywo, ale w wirtualnej sali. Zachęcamy również do zapoznania się z bezpłatną ofertą szkoleń w postaci e-learning do samodzielnej nauki. Do zobaczenia on-line!SAS Cost and Profitability Management Standard

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
What's New with SAS Cost and Profitability Management 8.1
This course provides SAS Activity-Based Management 7x users an introduction to SAS Cost and Profitability Management 8.1. It focuses on new technology and features used in this product. Topics such as model storage, modeling changes, and the connection to SAS Visual Analytics are discussed. This is intended to be an introductory class only.

The self-study e-learning includes:

  • Annotatable course notes in PDF format.
  • Virtual Lab time to practice.

2 średnio zaawansowany e-Learning
Modelowanie kosztów z wykorzystaniem SAS Cost and Profitability Management 8.1
To szkolenie pokazuje podstawowe pojęcia i procesy budowania i analizy wielowymiarowych modeli kosztów poprzez użycie kostek OLAP, dedykowanych wzorców raportów oraz klasycznych analiz modeli ABC.

2 średnio zaawansowany e-Learning
SAS Activity-Based Management 7.x: zaawansowane raportowanie i analizy
Szkolenie omawia techniki tworzenia raportów skupiając się na analizach OLAP, wzorcach raportów oraz klasycznym widoku analizy modeli ABC. Szkolenie pozwala na poznanie procesu budowy raportów zarówno dla walidacji modeli jak i analiz oraz projektowania efektownych raportów, które odzwierciedlają preferowany przez klienta styl raportów.

3 zaawansowany e-Learning
Integracja danych dla SAS Activity-Based Management
To szkolenie pozwala na zapoznanie się z metodami ekstrakcją danych, transformacją i ładowaniem danych (ETL) jako przygotowaniem dla SAS Activity-Based Management

3 zaawansowany e-Learning