SAS Grid Computing

Nazwa szkolenia Poziom szkolenia Rodzaj szkolenia
Przetwarzanie w środowisku SAS Grid dla programistów
Szkolenie jest wprowadzeniem do środowiska SAS Grid. Pokazuje, w jaki sposób przekazywać przetwarzania SAS do środowiska Grid z różnych produktów i interfejsów użytkownika SAS. Kurs zawiera ćwiczenia praktyczne, które uruchamiają przetwarzania SAS za pomocą rozwiązania SAS Grid Manager for Platform i pokazują, jak konwertować istniejące programy SAS do pracy w środowisku Grid.

3 zaawansowany Classroom
Programowanie w SAS za pomocą platformy SAS Grid Manager
Kurs ten stanowi wprowadzenie do środowiska SAS Grid Manager i uczy, jak przekazywać obciążenie pracą zadań SAS do Grida z różnych produktów SAS i interfejsów użytkownika. Kurs zawiera ćwiczenia praktyczne, które uruchamiają aplikacje SAS z SAS Grid Manager for Platform i konwertują istniejące programy SAS do uruchamiania na Gridzie.

3 zaawansowany Classroom
Workload Orchestrator Administration for SAS Grid
In this course, you learn how to administer a SAS Grid Manager environment using the SAS Workload Orchestrator grid provider. After you complete this course, you will understand SAS Grid Manager concepts and terminology and have a grasp of the fundamentals of the SAS Grid Manager architecture. This will enable you to configure your grid to optimize the workloads of your users’ jobs, maximizing the throughput of the jobs, and consistently getting the results for decision making in a timely manner.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning
Administracja SAS Grid Manager
Na tym kursie dowiesz się, jak administrować środowiskiem SAS Grid Manager, w tym użytkownikami, aplikacjami i zasobami w tym środowisku. Po ukończeniu tego kursu, zrozumiesz koncepcje i terminologię SAS Grid Manager oraz poznasz podstawy architektury SAS Grid Manager.

3 zaawansowany Classroom Live Web Classroom e-Learning